Muzikinė dėžutė

Kas tai yra?

Mash Machine arba kitaip dar vadinama muzikine dėžute yra nauja muzikinių pramogų forma, kuri kiekvienam suteikia galimybę tapti atlikėju, nepriklausomai nuo amžiaus ar žmogaus muzikinių gabumų. Renginio dalyviai yra kviečiami sudalyvauti atrakcijoje ir dėliojant “kaladėles” sukurti dar negirdėtų hitų.

Kaip tai veikia?

Mash Machine muzikinis bankas skiriamas į keturias garsų grupes: būgnai, vokalas, melodija ir bosas. Vienu metu gali groti tik vienas garsas iš šių grupių, o priklausomai nuo “kaladėlių” padėties ant „Mash Machine“ yra įjungiami skirtingi garo efektai. Todėl net su tomis pačiomis “kaladėlėmis” galima išgauti skirtingus garsus. Taigi, norėdami sukurti dar negirdėtų hitų tiesiog laisvai eksperimentuodami dėliojame po vieną, dvi, tris ar keturias “kaladėles” ant įrenginio, nesibaimindami kakofonijos.

Esame išbandę šią pramogą ir likome tikrai sužavėti. Todėl drąsiai galime ją rekomenduoti ir atrasti tinkamą šios pramogos panaudojimą Jūsų renginiuose. Daugiau apie šią pramogą galite rasti www.stilingasgyvenimas.lt