Protų mūšis

Protų mūšis (protmūšis arba protų lyga) – tai linksma intelektuali pramoga Jums ir Jūsų šventės svečiams. Šios pramogos metu visi svečiai įtraukiami į dalyvavimą, todėl liūdinčių niekada nelieka. Jūsų laukia: įvairūs teminiai linksmi klausimai, pritaikyti būtent jūsų auditorijai, kūrybinės užduotys, interaktyvios pramogos, vaizdinės ir muzikinės mįslės.

Protų mūšis gali būti pritaikytas visiems Jūsų renginio tipams: įmonių vakarėliams, komandos formavimo renginiams, vasaros šventėms, konferencijų pertraukų užpildymui, gimtadieniui, krikštynoms ar netgi vestuvėms.

Šią pramogą galime suorganizuoti kur tik panorėsite: gamtoje, Jūsų namuose ar įmonėje, pokylių salėje, kavinėje, klube ir net ant laivo denio. Žaidime gali dalyvauti nuo 10 iki 200 žaidėjų.

Taip pat organizuojame žaidimus kavinėse ir klubuose, todėl beveik kiekvieną dieną galite sutikti mus įvairiose Vilniaus vietose. Daugiausia žaidėjų sulaukiame ketvirtadieniais bare Juoda Raudona – užsukite ir Jūs! Daugiau informacijos www.protai.lt

Organizuojame įmonių vidinius Protų mūšio turnyrus. Taigi jei norite išbandyti savo jėgas konkuruodami su kitais Jūsų organizacijos skyriais ar padaliniais – kreipkitės ir aptarsime visas sąlygas.

PROTMŪŠIAI INTERNETE. Karantino laikotarpis pastūmėjo visą žaidimo azartą perkelti ir į internetinę erdvę. Todėl galite saugiai žaisti iš namų. Nuo pirmųjų karantino dienų paleidome projektą PROTAI GYVAI INTERNETU Todėl galime užtikrinti kokybišką ONLINE žaidimą pritaikytą tiek Jūsų asmeninei šventei, tiek įmonės renginiams.

Norite švęsti aktyviau? Galite išbandyti įtraukiantį ir azartišką muzikinį žaidimą.

Susisiekite su mumis ir aptarsime visas Jums rūpimas šios pramogos detales.

Mes už intelektualias pramogas!

Protu musiai Protmusis

Mūsų žaidimus jau išbandė