Virtualios realybės akiniai

Kas tai yra?

Virtualios realybės akiniai transliuoja tikrovišką 3D vaizdą. Asmuo dėvintis šiuos akinius yra perkeliamas į virtualią realybę, kurios pojūčius paaštrina Full HD rezoliucija pateikiami vaizdai bei garso efektai.

Kaip tai veikia?

Užsidėjus virtualios realybės akinius kūnas nevalingai pradeda reaguoti į transliuojamus vaizdus. Kaip pavyzdžiui, važiuojant amerikietiškais kalneliais ima virpėti kojos, pasiekus posūkį visas kūnas svyra į šoną, o staiga leidžiantis žemyn – nevalingai jaučiamas poreikis tūpti. Akiniuose esantys judesių jutikliai reaguoja į žmogaus judesius ir pagal tai realiu laiku yra keičiami transliuojami vaizdai. Tai suteikia galimybę dairytis ir judėti po trijų dimensijų pasaulį.

Renginio metu dalyviai turės galimybę išmėginti virtualią realybę ir atsidurti visiškai kitoje aplinkoje. Akinių pagalba jie galės patirti šuolį su parašiutu, nardymą po vandeniu, išbandyti amerikietiškus kalnelius ar padaryti tai, ko gyvenime nėra darę arba ko padaryti dar nesiryžo ir visa tai bus be jokios rizikos, tik su geriausiais įspūdžiais.

Šią pramogą Lietuvoje teikia net kelios įmonės, todėl rinktis yra iš ko. Tačiau mes esame išbandę ir drąsiai galime rekomenduoti www.stilingasgyvenimas.lt

Virtualios realybės akiniai