Muzikinis žaidimas

Įtraukiantis ir azartiškas muzikinis žaidimas pakvies visus prisiminti žinomiausius muzikos kūrinius, geriausias pasaulio filmų garso takelių melodijas, nejučiomis privers dainuoti, o vakarui įpusėjus gal net šokti.

Tai linksmas interaktyvus komandinis žaidimas, kurio metu Jūsų komanda turės unikalią galimybę išbandyti ir parodyti savo muzikines žinias. Galvoji, kad nieko nežinai apie muziką? Nieko baisaus! Mes garantuojame, kad žaidimo metu tu tikrai rasi sau pažįstamą melodiją, o gal net mintimis nusikelsi į mokyklos laikų diskoteką, kurios metu tu pirmą kartą taip audringai šėlai su draugais.

Ne veltui sakoma, kad muzika vienija. Šio žaidimo metu dar geriau pažinsi savo draugus ir gal net išvysi jų neatskleistus talentus. Azartą žaidimo metu garantuojame, kadangi kiekviena komanda renka taškus ir kovoja dėl muzikaliausios komandos titulo.

Dalyvių skaičius: 10-150 žmonių.

Žaidimą sudaro 5-7 skirtingi etapai su skirtingomis užduotimis.

Žaidimo vieta: Jūsų pasirinkta sodyba, restorano salė, Jūsų ofiso patalpos, baras, laivas, didelė pieva ar tiesiog ten, kur Jums miela būti su draugais.

Muzikinio žaidimo trukmė: apie 3 val. (laikas derinamas)

Jums reikalingos priemonės: gera nuotaika

Mes garantuojame: neišdildomus įspūdžius, šypsenas Jūsų veiduose, begalę nuotykių ir gerą muziką.

Šis žaidimas puikiai tiks visoms progoms: įmonių vakarėliams, komandų formavimo renginiams, gimtadieniams, vasaros sąskrydžiams ar net vestuvėms.

Muzikinį žaidimą galite žaisti ir ONLINE. (Sužinoti daugiau)

Online muzikinis žaidimas – tai puikus būdas smagiai praleisti laiką su savo kolegomis nuotoliniu būdu.

Taip pat galite išbandyti mūsų organizuojamus Protų mūšio žaidimus.

Susisiekime ir aptarkime visus Jums kilusius klausimus!

interaktyvus muzikinis žaidimas

Mūsų žaidimus jau išbandė