vestuviu vedejai

Miglė ir Gytis

Antano ir Justino duetas buvo tiesiog fantastiškas. Nuo pirmos akimirkos sutikus vedėjus nekilo dvejonės, kad jie yra savo veiklos profesionalai. Sulaukėme gausybės patarimų, palaikymo ir pagalbos organizuojant šventę, o po jų vestos šventės dar ilgai negalėjome atsigauti. Tai šilti, nuoširdūs, be galo linksmi bei kūrybingi vedėjai! Ačiū Jums ir sekmės ateityje 🙂

Renginiu ir vestuviu vedejas

Žydrūnė ir Edgaras

Norėjom dar kartą padėkoti už visiškai tobulai pravestą mūsų šventę!Tikėjomės, kad bus GERAI, bet buvo NEREALIAI! Mums patiko, svečiams patiko – ko daugiau gali norėti jaunieji 🙂 AČIŪ, Justinai!

vestuviu vedejas

Dovilė ir Justinas

Justinai,

Norim tau dar kartą labai padėkoti už nuostabią šventę, buvo žiauriai smagu! Sukūrei puikią nuotaiką ir šventės tempą tokį, kad nebuvo nei minutės, kada nuobodžiauti. Labai patikai svečiams, ir jauniems, ir vyresniems, visi šneka, kad buvo nerealios vestuvės. Jau buvo tokių, kurie klausė tavo kontaktų 🙂
Labai gražiai ir jaukiai įvedei į bendrą šokį taip, kad po jo iškart startavo ir šokių aikštelė:)
Taip pat linkėjimai DJ’ams, jie labai šauniai pasidarbavo!
Didelis ačiū jums, likom labai patenkinti! 🙂

Gintare+Julius_svesklinksmai+vestuviuvedejai

Gintarė ir Julius

Tris kart valio šauniesiems mikrofonų karaliams Justinui ir Antanui bei super pultą valdančiam Dj Dariui! Rugsėjo 2-osios vakaras su daug šypsenų, juoko, šokių, staigmenų ir galiausiai visiško išsitaškymo!  Mūsų svečiai liaupsina iki šios dienos Jus, mūsųšventės vakaro kūrėjai! Ir tai buvo mūsų geriausias sprendimas šventę nuskaidrinti vedėjų duetu, kur vakaras praėjo dvigubai linksmiau, dvigubai energingiau, dvigubai garsiau!

Kylam į meilės debesį! Ir milijoną kartų dėkojame Jums!

Gerda ir Justinas_svesklinksmai+vestuviu vedejas

Gerda ir Justinas

Nuostabi komanda! Nuostabus vedėjas! Stilingas, šiuolaikiškas, taktiškas ir tikras geros nuotaikos generatorius!! Ne tik nuo mūsų bet ir nuo vakaro svečių didžiausi pagyrimai! Šaunuolis Justinai! Taip ir toliau 🙂 bei nuostabus DJ duetas kuris iki paryčių leisdamas labai gerą muziką neleido mums tinginiauti ir nuobodžiauti! Visai nesinorėjo eiti miegoti ir palikti šokių aikštelės! Didelis ačiū jums!!! 🙂

Brigita ir Mantvidas_Svesklinksmai+vestuviu vedejai

Brigita ir Mantvydas

Norime padėkoti už nuostabią šventę! Likome patenkinti tiek mes, tiek svečiai. Ne kiekvienas sugeba taip suvaldyti publiką, bendravo su visais kaip savas 🙂 Dj Tomui linkėjimai! Ačiū! Jūs GERIAUSI!

Vestuvių vedėjas Justinas Kupstas

Goda ir Artūras

Norime padėkoti jums ir jūsų komandai už mūsų nuostabų šventės vakarą! Visų pirma didelis AČIŪ už jūsų profesionalumą, už smagius ir įtraukiančius žaidimus, už puikų muzikos parinkimą! Ačiū už tai, kad būdami savo šventėje jautėmės atsipalaidavę, nors ir buvome vakaro kaltininkai, tačiau jautėmės tarsi svečiai, kurie galėjome visu 100% įsilieti į besilinksminančių būrį! Ne tik mes, bet ir svečiai liko sužavėti jūsų darbu. Viskas buvo laiku ir vietoje! Net patys priekabiausi mūsų šventės svečiai įsijautė ir mėgavosi jūsų vedimu, o vėliau negailėjo gerų žodžių! Esame labai labai patenkinti savo pasirinkimu ir kad šventės vedimą patikėjome jums!

Sėkmės jums tolimesniuose darbuose! Pats didžiausias AČIŪ jums nuo Godos&Artūro Rybinų!

Vestuvių vedėjas Justinas Kupstas

Austėja ir Audrius

Norėtume padėkoti už nuostabią ir jaukią šventę! Justinas – tikras profiosionalas, puikiai jaučia publiką, suderina šventišką nuotaiką ir sentimentalias akimirkas, begalo nuoširdus ir labai rūpinasi jaunaisiais, kad tą dieną jie jaustųsi tikrais pasaulio valdovais! O profiosionalas DJ Tomas ir jo leidžiama muzika vakarą padaro linksmą ir nepakartojamą, svečius suburia į šokio aikšelę 🙂 AČIŪ JUMS ♡Labai rekomenduojame!!!!

vestuviu vedejas+vestuviu svente

Eglė ir Denis

Musu dideliam dziaugsmui, pasirinkome Justiną ir Albertą, žmones, kuriuos apibūdinti trūksta žodžių! Jūs buvote nuostabūs!!! Tiek mums tiek svečiams viskas labai patiko. Justinai, tu esi tikras profesionalas, tavo dėka buvau visiškai rami dėl vakaro programos, nesudvejojau nei minutei! Didelis ačiū Jums abiems!! Viskas buvo tobula!

asta ir virginijus_svesklinksmai_vestuves

Asta ir Virginijus

Justinai ačiū ačiū ačiū, Tu nuostabus, vien geri žodžiai apie Tave ir sukurtą atmosferą. Esam patenkinti 100%, kartočiau dar ir dar :)) rekomendacijos iš mūsų tik geriausios. Kas dar nepasirinkote savo šventės vedėjo paskubėkite…norite linksmos, energingos, siuolaikiškos sventes?! Jis – kaip tik Jums;) PATIKEKITE!!! 10 balu is 10:)

Aiste ir Mindaugas+svesklinksmai+vestuviu vedejas

Aistė ir Mindaugas

Noriu savo ir savo vyro vardu padėkoti vedėjui Justinui ir Dj Tomui bei jo šauniajam padėjėjui! Iki šiol svečiai dalinasi gerais įspūdžiais ir emocijom iš mūsų vestuvių šventės…:) Po vestuvių liko puse alkoholio, tai ženklas, kad svečiai buvo užimti, įsitraukę į vakaro programą, aktyviai dalyvavo paruoštuose žaidimuose 🙂 o muzika – buvo awesome! Kai išėjom į šokių aikštelę, tai ir prašokom iki paryčių:))) Didžiausios rekomendacijos nūsų šauniajai linksmintojų komandai!!! 🙂

Jolita ir Arminas_svesklinksmai+vestuviu vedejai

Jolita ir Arminas

Buvo nerealiai! Esam labai patenkinti Jūsų darbu! Chebra sužavėta. Sakė geresniam tūse nėra dalyvavę! Ačiū Jums 🙂

vestuviu vedejas Justinas Kupstas

Sonata ir Olegas

Mes su vyru esame dekingi Justino ir Tomo duetui, kuris geba pakelti nuotaika, sukurti jaukia ir tuo paciu siautulinga atmosfera! Musu sveciai liko nustebinti Justino nuosirdumu, komunikabilumu ir nepakartojama energija, jis tiesiog isiliejo i savu rata 😉
Poroms, planuojancioms savo svente, nuosirdziai linkeciau rinktis butent si dueta, jei norite isimintinos sventes 😉

Aciuuuu!! 😉

vestuviu vedejas Justinas

Miglė ir Tadas

Justinai, ačiū už svečių nenumaldomą juoką, begale šypsenų ir sukurtą neapsakomai gerą atmosferą 🙂 Justai, mano mama tave tiesiog įsimylėjo!!!

vestuviu vedejas Justinas Kupstas

Ernesta ir Augis

Gera prisiminti! Ačiū darsyk Tau už gerą nuotaiką, jauną, gyvą vedimą nu ir žodžiu, tu super 😉

Vestuvių vedėjas_svesklinksmai

Laura ir Romas

Ačiū jums abiem su kompanionu dar kartą (jau nesuskaičiuojam – kelintą :D)! 🙂  už viską: geranoriškumą, paslaugumą, fainumą ir smagumą! Tu pats geriausias. Tikrai 😉  neturim anei vieno priekaišto, o svečių susižavėjimas turbūt pasako viską. Esame labai laimingi, kad prisidėjai prie mūsų šventės ir kartu sukūrėme tai, ką ir mes, ir visi šventės dalyviai prisiminsim ilgai ir su plačia šypsena veide. Džiuginkit ir toliau visus – ir didelius, ir mažus. :)))

Vestuviu vedejas

Violeta ir Julius

Norim tarti patį didžiausią ir nuoširdžiausią AČIŪ mūsų vestuvių vedėjui Justui! Nei sekundės nepasigailėjom dėl savo pasirinkimo, nes šventė buvo tokia, apie kokią svajojom ir labai didele dalimi prie to prisidėjo Justas. Neįkirus, nuoširdus, visada besišypsantis, turintis puikų humoro jausmą, puikią iškalbą, mokantis išjudinti net pačius tingiausius vakaro svečius, – žodžiu geriausias iš geriausių! Jis geras ne tik kaip šventės vedėjas, bet ir kaip žmogus, kaip draugas. Ačiū dar kartelį ir sėkmės!

Renginiu ir vestuviu vedejas

Jomantė ir Aleksandras

Labai svarbu savo šventei išsirinkti tinkamą vedėją ir DJ. Visa vakaro eiga priklauso nuo šių žmonių. Jie turi būti linksmi, nuoširdūs, paprasti, gerai valdantys publiką, mokantys prisitaikyti, mylintys savo darbą. Tokius mes radom – Justiną ir Tomą. Šaunūs vyrukai! Tikimės, kad ateityje vesite mums dar ne vieną renginį. AČIŪ!

vestuviu vedejas Justinas Kupstas

Brigita ir Vytautas

Justinai, šventė puikiai pavyko, labai Tau ačiū už profesionalų darbą, visi liko sužavėti !!!

vestuvių vedėjas Justinas Kupstas

Dovilė ir Lauras

Super!!! Ačiū Jums!!! Šventė buvo nuostabi!!!

Miglė ir Darius

Justinai! Dar karta noriu padekoti uz vakara, visi begalo patenkinti jusu vedimu, buvot saunuoliai! Zinojau, kad tu sioje srityje geriausias, smagu, kad taip prisidejai prie musu sventes ;))

vestuviu vedejas Justinas Kupstas

Justė ir Rimantas

Ačiū Mielieji už nuostabią šventę, už energiją, už staigmenas, už nuostaiką! Ačiū ačiū ačiū :)***

vestuviu vedejas Justinas Kupstas

Neringa ir Mantas

Labai ačiū, kad prisidėjai prie mūsų šventės. Mums ir visiems svečiams labai patiko.

Sėkmės darbuose ir iki pasimatymo!

Neringa ir Mantas

Renginiu vedejas Justinas Kupstas

Deimantė ir Julius

Jūs buvot nerealus!!! Ačiū labai, linkėjimai nuo Grigaliūnų šeimos!

Renginiu ir vestuviu vedejas

Inga ir Liutauras

Nors po vestuvių praėjo jau daugiau kaip mėnuo, vis dar gyvename nuostabios šventės akimirkomis. Tariame didelį AČIŪ Justinui ir Tomui už puikią mūsų šventės nuotaiką, smagią muziką, linksmus žaidimus ir nepamirštamas staigmenas. Tik Jūsų dėka šventė buvo tobula 🙂

Renginiu ir vestuviu vedejas

Neringa ir Vitalijus

Justinai ir Tomai, Dėkojame Jums už puikų ir šiltą mūsų vestuvių vakarą. Žaidimų įvairovė puikiai atitiko mūsų lūkesčius ir norus. Beje labai smagios buvo staigmenos. Svarbiausia paminėti, jog Justinas nuostabiai jaučia publiką, pastoviai judantis, užvedantis ir gebantis suktis bet kokioje situacijoje. nepamiršome ir Tomo, kuris puikiai jautė mūsų publikos mieguistumą ir sugebėjo juos priversti pajudėt. Tariame Jums: DIDELIS AČIŪ!!!

Renginiu ir vestuviu vedejas

Neringa ir Tomas

Norėtume padėkoti tobulai komandai – Justinui ir Tomui už nepakartojamą vakarą! Ačiū, Justinai, už gerą nuotaiką, už linksmus žaidimus, kad nuo juoko net žandikaulį skaudėjo, už puikiai valdytą publiką, kad net ir vyresnieji svečiai atsipalaidavo ir įsitraukė į žaidimus, o kai kurie atskleidė savo dar nematytas savybes. Ačiū, Tomai, už puikiai parinktą muziką, kuri neleido net per pertraukėles pailsėti, už patenkintus muzikinius pageidavimus ir už skaudančias nuo šokių kojas. Tikiuosi, dar susimatysime!

Vestuviu vedejas

Viktorija ir Justinas

Mūsų vestuvės įvyko prieš 3mėn. Dar ir dabar giminės ir draugai kalba kokios buvo fantastiškos ir smagios mūsų vestuvės. Labai didelis ir nuoširdus Ačiū mūsų nuostabiam vedėjui Justinui ir jo kolegai DJ Tomui. Likome sužavėti jūsų darbu, energija, šypsenomis ir iškalbingumu. Jūsų nuoširdus ir malonus bendravimas sudarė įspūdį jog pažinojome vieni kitus daug metų, nors susipažinome keli mėnesiai iki vestuvių. Jūs tikrai pranokote mūsų lūkesčius. Smagu buvo tai jog kitą rytą visi vestuvių dalyviai buvo pavargę ir su skaudančiomis kojomis nuo šokių. Tai reiškia jog šventė tikrai pavyko!!!!
Visuomet rekomenduosime ,,Švesklinksmai” komandą!!!! Dar kartą širdingai DĖKOJAME.
Didžiausios sėkmės linki Justinas ir Viktorija 🙂

Renginiu ir vestuviu vedejas

Agnė ir Evaldas

Didelis AČIŪ už puikiai pravestą vakarą ir šaunią muziką. Visi svečiai labai džiaugėsi ir gyrė vedėją ir puikiai trypė pagal DJ ritmus. Nors mūsų publika buvo tikrai įvairi, bet įtikot visiems, kitaip sakant padarėt tai kas neįmanoma :))

Ačiū Jums labai.

Renginiu ir vestuviu vedejas

Brigita ir Ernestas

Norime padėkoti Justinui Kupstui ir Tomui Nikitinui už puikiai pravesta vestuvių švente!!! Jūsų komanda ją padarė spalvinga visame kame. Visa tai buvo labai smagus nuotykis:) Pateisinote mūsų lūkesčius 110%

Renginiu ir vestuviu vedejas

Dovilė ir Edgaras

Super! Galime tik pagirti Justiną su Tomu :). Justinas – puikus vedėjas, randantis kalbą su skirtingo amžiaus žmonėmis, išlaikytas, bet kartu turintis puikų humoro jausmą, linksmas ir entuziastingas bei savo energija užkrečiantis aplinkinius! Tomas – linksmas ir energingas DJ, gerai išmanantis savo darbą ir jaučiantis publiką. Vaikinai puikiai susidirbę tarpusavyje – galima tik pagirti, nors dar išties jauni, bet kai darbas teikia malonumą, matomi ir puikūs rezultatai. Mūsų šventė praėjo labai linksmai,galime atsiminti tik su šypsena :).  Su mielu noru viską pakartotume dar kartą :)) Nušsirdžiai džiaugiamės, kad pasirinkome Jus. Dar iki dabar gyvename vestuvių akimirkomis ir nuotaikomis :). Didelis ačiū Jums ir sėkmės darbuose! Ir toliau išlikite tokie faini 🙂

Vestuviu vedejas

Laura ir Aurelijus

Justinai ir Tomai, ačiū Jums. Mes vis dar gyvenam vestuvių įspūdžiais, nes šventė Jūsų dėka – NEPAMIRŠTAMA. Esat linksmi, kūrybingi, išradingi žmonės, taip ir toliau mielieji. Smagu buvo su Jumis susipažinti. Tikimės greit vėl susimatysim sekančiose šeimos šventėse:) Bučiuojam ir apkabinam! Laura ir Aurelijus.

Renginiu ir vestuviu vedejas

Vaiva ir Vaidas

Dėkojame už šaunų vestuvių šventės vedimą ir bendros nuotaikos sūkurimą. Renkantis vedėjus vestuvių šventei nebuvome apie Jus girdėję, tačiau jau pirmo susitikimo metu supratome, kad toliau ieškoti nėra tikslo ir kad ”Švęsk linksmai” komanda su vedėju Justinu priešakyje puikiai tiks. Ir tikrai neapsirikome – linksmas vedimas, reagavimas į aplinkybes, bendravimas su svečiais, taktiškumas, jokių nešvankybių bei vidinė kultūra buvo suderinta, kad šventė būtų linksma ir svarbiausia tokia kokios norėjome. Mūsų lūkesčiai buvo pateisinti, o iš svečių, taip pat girdėjome tik gerus atsiliepimus, todėl galime drąsiai rekomenduoti ir kitiems!

Vestuviu vedejas

Ieva ir Šarūnas

Norėjome Jums nuoširdžiai padėkoti už nuostabų mūsų šventės vedimą bei muziką. Praėjo trys savaitės nuo vestuvių, tačiau atsiliepimų gausa byloja, kad jūs sukūrėte nuostabią šventės nuotaiką. Tik dar kartelį įsitikinome Jūsų profesionalumu. Visi mėgavosi nuostabia švente, linksminosi ir žavėjosi Jūsų gebėjimais valdyti publiką, bei išjudinti dalyvius šokiams. Ne vienas šventės svečias antrą dieną buvo sužavėti Justino gebėjimu būti visur, prie kiekieno svečio. Kiekvienam skirti dėmesio. Jokių raginimų išgerinėti, bet vietoj to puikiai apgalvota šventės programa. Justinas net pats paminėjo, kad tiesiog fiziškai pritrūko laiko visos programos išpildymui. Idėjos, energija, užsivežimas – viskas buvo tiesiog tobula! Rekomenduosime Jus visiems. Sėkmės darbuose ir iki kitų susitikimų.

Dvyliktoku isleistuves

Povilas

Nuostabu! Turėjom išsvajotą ir nuostabią išleistuvių šventę. Net nesugalvočiau kas galėtų tai padaryti geriau. Daug juoko, daug veiklos, daug žaidimų. Visko buvo ir nieko netrūko. Vedėjo ir DJ tandemas tikrai atlaikė visą vakarą be priekaištų. Šventė patikėta į šias rankas tikrai buvo nepakartojama. Reziume: 10/10! Šeškinės vidurinė mokykla.

Vestuvių vedėjas ir DJ

Dovilė ir Tomas

Norim pagirti šaunuolius vyrukus, padėkoti už puikią vestuvių programą! Ačiū už tai, kad pasirūpinot mūsų svečiais, už gerą nuotaiką ir neleidimą nuobodžiauti.

Vestuviu vedejas

Jolanta ir Saulius

Kol dar neišblėso šventinė nuotaika dėkojame ,,Švęsk linksmai” komandai už superines mūsų vestuves – nuostabus vedėjas, nuostabus DJ ir viskas tą vakarą klojosi tiesiog super. Labai dėkojame už šventės perėmimą į savo rankas ir sėkmingą svečių „suvaldymą”. Šaunu, kad buvo galima atsikvėpti ir pasidžiaugti švente. Nors šventė ir baigėsi, tačiau geri prisiminimai išliks ilgam. Jūs ŠAUNUOLIAI!

Vestuviu vedejas

Eglė ir Rimas

Iš tiesu, be galo džiaugiamės, kad gražiausiai mūsų gyvenimo šventei pasirinkome būtent Jus! Pasakysiu atvirai, organizuojant vestuves ilgai dvejojome, ką pasirinkti – tradicinius vestuvių muzikantus ar vedeją ir dj, vis tik dauguma esame įprate prie senų lietuvišku tradicijų. Tačiau dabar, musu šventei jau praėjus, galiu drasiai pasakyti – jus pateisinote mūsų lūkesčius 100%! Šaunuoliai! Justinai, sėkmes jums tolimesniuose darbuose, toliau spinduliuokite gera nuotaika, pozityvumu ir energija! 🙂

Renginiu ir vestuviu vedejas

Virginija ir Domantas

Šiandien jau mėnuo po mūsų su Domu šventės, o įspūdžiai dar tokie “švieži” ir šilti. Dar ir dar norisi jums su Tomu padėkot už tą nuostabų vakarą, kuris nebūtų buvęs toks koks buvo be jūsų pagalbos!!! Ačiū labai labai.

UAB iBus Media

Viso kolektyvo vardu noriu padėkoti ne tik už puikų vakarą, bet ir gerą organizaciją, greitą reagavimą į netikėtai iškilusias kliūtis. Justinas yra tikras savo srities profesionalas, gebantis patraukti, sudominti ir suvaldyti įvairią publiką, turintis puikių idėjų, bei negailintis savo laiko ir energijos. Stipriai rekomenduojam ir patys Jūsų nepamiršim per kitas šventes 🙂

SEB Gyvybės Draudimas

Justinai,

ačiū už pakeltą Ūpą, už žinių pagilinimą, už karštas akimirkas, už suvaldytą auditoriją, už komandų padrąsinimą.
linkime sėkmės ir iki susitikimo!
ačiū!!!

Rotaract klubas

Nuoširdžiai dėkojame Justinui Kupstui už tai, kad prisidėjo įgyvendinant labdaringą Vilniaus Rotaract klubo renginį „Ančiukų lenktynės 2013“. Džiaugiamės pavykusia švente ir gera nuotaika, kuri niekur nedingo net ir prasidėjus lietui. Ačiū už šauniai pravestą renginį ir daugybę šypsenų jo metu!

Vilniaus Rotaract Klubas

UAB DK PZU Lietuva

Justinai, viskas praėjo puikiai! Ačiū už taip nuostabiai pravestą vakarą 🙂

Barbara Kinderevičienė

Valdymo skyriaus administratorė

UAB Juta Jazz Kava

Justinai, viskas buvo laaaaabai gerai! Visi labai patenkinti, laimingi, puikus renginys (aišku gero vedėjo dėka)!

Labai visiems patikai, patiko pats vedimas-neįkirus, linksmas ir fainas vedėjas buvai 🙂 Daug ovacijų iš mūsų personalo į Jūsų pusę!!!
Dar kartą ačiū nuo visų!

UAB Hoptrans Holding

Justinai, protmūšis visiems labai patiko, todėl didžiausi komplimentai tiek klausimams, tiek eigai, tiek visam žaidimo organizavimui 🙂 Super džiaugiamės ir manau ne paskutinį kartą pasikvietėme Tave. Iki kitų kartų!

UAB BITĖ LIETUVA

Justinai, ir Tomai,

Norėčiau padėkoti už superinę mūsų šventę 😉 ačiū Jums!!!

UAB F and B

Justinai, ačiū Jums už pagalbą organizuojant šventę, linksmą programą ir gerą nuotaiką. Viskas puikiai pavyko ir darbuotojai labai patenkinti viskuo kas vyko vakarėlyje!

Mano klientai