Renginiai įmonėms

Įmonės šventė – neatsiejama Jūsų įmonės vidinės kultūros dalis. Be to, tai gali stipriai padidinti darbuotojų motyvaciją dirbti kartu ir stengtis ieškoti kompromisų. Nes būtent bendravimas neformalioje aplinkoje skatina darbuotojus atskleisti savo užslėptus sugebėjimus, kurie niekaip neatsispindi darbinėje aplinkoje.

Esame lankstūs ir turime unikalių imonės švenčių idėjų. Patikėkite savo renginį mums ir mes užtikrinsime, kad šypsenos veiduose Jus lydės ne tik šventės metu, o darbuotojai įspūdžiais dalinsis dar ilgai ilgai. Renginiai įmonėms – tai Jūsų inveticija į darbuotojus!

Kokiems įmonių renginiams samdomi vedėjai:

  • Šventiniai įmonių vakarėliai
  • Įmonės gimtadienio šventės
  • Įmonės vasaros šventės
  • Naujų produktų pristatymai
  • Įmonės komandos formavimo renginiai
  • Darbuotojų motyvacijos kėlimo renginiai

Šiuo metu galime pasiūlyti šias pramogas:

Na o pačios geriausios idėjos gimsta bendraujant ir analizuojant ką jau esatę išbandę, o ko dar ne. Taigi skambinkite ir pakalbėsime, koks šventės formatas Jums tinkamiausias.

Mano klientai

Reikia patarimo?

Nežinote nuo ko pradėti organizuoti savo įmonės šventę, o gal turite idėją, bet nežinote kaip elgtis toliau – užpildykite užklausos formą ir mes patarsime Jums.

Kiekvienos įmonės sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo darbuotojų tarpusavio santykių, pasitikėjimo savimi ir vienas kitu, atsakingumo, profesionalumo ir bendro tikslo siekimo supratimo.

Mūsuose nusistovėjusios tendencijos – darbuotojus suburti du kartus per metus, tai Kalėdiniai įmonės vakarėliai ir vasaros šventės. Tačiau progų švęsti ir neoficialioje aplinkoje stiprinti darbuotojų tarpusavio santykius galite gerokai dažniau. Minite įmonės gyvavimo metines, norite atšvęsti didelių pardavimų apimtis ar sutvirtinti pasirašytą kontraktą su nauju partneriu – mes galime Jums pasiūlyti platų asortimentą pramogų tiek įmonės patalpose, tiek už jos ribų.

Renginiai įmonėms – tai neatsiejama sėkmingos organizacijos klėstėjimo dalis!

Parašykite man 🙂