Protų mūšiai

Protų mūšiai (Protmūšiai, protų kovos) – tai linksma intelektuali pramoga Jums ir Jūsų šventės svečiams. Šios pramogos metu visi svečiai įtraukiami į dalyvavimą, todėl liūdinčių niekada nelieka. Jūsų laukia: įvairūs teminiai linksmi klausimai, pritaikyti būtent jūsų auditorijai, kūrybinės užduotys, interaktyvios pramogos, vaizdinės ir muzikinės užduotys.

Protų mūšis (Protmūšis) gali būti pritaikytas visiems Jūsų renginio tipams: įmonių vakarėliams, komandos formavimo renginiams, vasaros šventėms, konferencijų pertraukų užpildymui, gimtadieniui, krikštynoms ar netgi vestuvėms.

Šią pramogą galime suorganizuoti kur tik panorėsite: gamtoje, Jūsų namuose ar įmonėje, pokylių salėje, kavinėje, klube ir net ant laivo denio. Žaidime gali dalyvauti nuo 10 iki 200 žaidėjų. Protų mūšio trukmė 2-3 val.

Taip pat organizuojame protmūšių žaidimus kavinėse ir klubuose. Kiekvieną ketvirtadienį galime gyvai susitikti žaidime PROTŲ LYGA SU JUSTINU KUPSTU bare Juoda Raudona. Daugiau informacijos www.protai.lt

Organizuojame įmonių vidinius Protų mūšio turnyrus. Taigi jei norite išbandyti savo jėgas konkuruodami su kitais Jūsų organizacijos skyriais ar padaliniais – kreipkitės ir aptarsime visas sąlygas.

PROTŲ MŪŠIAI INTERNETE. Karantino laikotarpis pastūmėjo visą žaidimo azartą perkelti į internetinę erdvę. Todėl galite saugiai žaisti iš namų. Nuo pirmųjų karantino dienų paleidome projektą PROTAI GYVAI INTERNETU Todėl galime užtikrinti kokybišką ONLINE žaidimą pritaikytą tiek Jūsų asmeninei šventei, tiek įmonės renginiams.

Norite švęsti aktyviau? Galite išbandyti įtraukiantį ir azartišką muzikinį žaidimą. 

Lietuvos šimtmečio proga turime paruošę žaidimą Lietuva švenčia 100!

Arba rinkitės smagųjį vakarėlio tipo protų mūšio žaidimą. Jo metu smagiai leisite laiką, bandysite įveikti įtraukiančias užduotis, o visą veiksmą lydės kūną judėti verčiantys DJ ritmai. Viską vainikuos iškilmingi komandų apdovanojimai ir diskoteka su DJ.

Susisiekite su mumis ir aptarsime visas Jums rūpimas šios pramogos detales.

Mes už intelektualias pramogas!

Protu musiai Protmusis

Mūsų žaidimus jau išbandė

Susisiekime!